Na 6 mooie jaren laat ik mijn bedrijf in de evenementenverhuur over. Ideaal voor iemand die op zoek is naar een bijberoep op weekavonden en in weekends, of die de zaak verder wil doen groeien tot een hoofdberoep.
Het betreft drie identieke photobooths, met hoogtechnologische binnenkant (o.a. Canon 6d Mark II, Canon EF 24-70mm en een DNP RX1 HS printer) en robuuste buitenkant. Nog in de overname inbegrepen: de website, het klantenbestand en de unieke software waarop de booths draaien.
Troeven:
- Er is vandaag geen enkele andere photobooth in België die haar lay-out (hetgeen wordt weergegeven op de touchscreenschermen) zo op maat van de klant kan aanpassen. Dit maakt deze photobooth en software zo uniek en zo geliefd bij bedrijven, die graag hun huisstijl zien terugkeren op hun events.
- 65% van de omzet uit 2025 kwam uit vaste klanten: bedrijfsfeesten, beurzen, proclamaties of opendeurdagen. Dit in tegenstelling tot andere verhuurbedrijven die elk jaar hun omzet halen bij niet-recurrente boekingen, zoals trouwfeesten. Aldus zijn de marketingkosten per reservatie een stuk lager, en zijn bedrijven bovendien bereid een stuk meer te betalen voor kwaliteit en service.
- Heel sterke brutomarges (75%+) op een jaaromzet van ruim €30.000 (excl. btw) (meer info kan bekomen worden bij concrete interesse).
Waarom nu? Een verkoop dringt zich niet op, maar na 6 jaar ben ik zelf toe aan iets nieuws. Het bedrijf groeit nog steeds (2025 was het beste jaar in de boeken tot dusver, nadat 2024 ook al een recordjaar was) en heeft nog veel groeimogelijkheden (kan telefonisch verder besproken worden). Ikzelf combineer dit al jaren met een voltijdse job die sinds kort meer van mijn tijd vereist.
Enkel door overname van bestaande reservaties voor 2026 kan er nog over de prijs onderhandeld worden.