Antwerpen - Bloeiende horecazaak + nieuw concept met kamers over te nemen

Referentie 26033004

  • Land: België
  • Regio: Antwerpen
  • Gemeente: Antwerpen
  • Sector: Horeca
  • Activiteit: Restaurants
  • Juridische vorm: BV
  • Oprichtingsjaar: 2025
  • Aantal werknemers: 5
  • Prijs: € 500.000 - 700.000
  • Huur: € 9.700
  • Reden: Om ons te kunnen focussen op nieuwe professionele opportuniteiten

Unieke kans om twee complementaire horecaconcepten over te nemen, beide gelegen in dezelfde straat op een toplocatie in Antwerpen Zuid.

Overname handelsfonds

Enerzijds betreft het een bloeiend Italiaans restaurant met een sterke reputatie, vaste klantenbasis en bewezen omzet. De maandelijkse huur bedraagt €3.200.
Anderzijds omvat dit aanbod een recent opgestarte zaak met bar, restaurantgedeelte en drie sfeervol ingerichte kamers, momenteel succesvol uitgebaat voor kortverblijf (Airbnb).

Deze combinatie van horeca en logies zorgt voor meerdere inkomstenstromen en interessant groeipotentieel.
De maandelijkse huur voor dit pand bedraagt €6.500.

Beide zaken zijn instapklaar en met zorg opgebouwd, met oog voor kwaliteit, sfeer en rendement. De ligging in dezelfde straat biedt bovendien operationele voordelen en extra commerciële mogelijkheden.

De verkoop gebeurt omwille van de focus op andere professionele projecten.
Meer informatie beschikbaar op aanvraag.